PL / EN
Copyright 2015 Synkro

Trendish

Graphic Design, Mobile App, UX

Trzymaj kciuk na modowym pulsie.

Nasze zadanie

We are SYNKRO

Widziałeś kiedyś w Internecie świetne buty, ale nigdzie nie było linku do sklepu w którym mógłbyś je kupić? Wszyscy chcemy wyglądać dobrze – ubrania które nosimy określają nasz status społeczny, zawód a nawet pasje. Wyobraź sobie, że w twojej kieszeni znajduje się kilkadziesiąt stylizacji wybranych specjalnie dla Ciebie, które możesz kupić za pomocą jednego kliknięcia.

Stworzyliśmy znak, który nie pozostawia złudzeń z czym użytkownik zetknie się w aplikacji. Prostota i czysty styl to założenia, które mieliśmy na horyzoncie przed rozpoczęciem prac graficznych.


Zabawa i wyzwanie

We are SYNKRO

Budowanie tej Startupowej aplikacji przyniosło nam wiele radości. Aplikacja i strona internetowa miały być pozbawione zbędnych elemntów tak by użytkownik bez trudu mógł skupić się na tym co dla niego najważniejsze. Elementy graficzne ograniczone do minimum sprzyjają przeglądaniu dużej ilości produktów a użytkownik bez problemu znajduje najistotniejsze funkcjonalności.

Podczas procesu projektowania graficznego musieliśmy mieć na uwadze fakt, by aplikacja nie skupiała uwagi jedynie jednej z płci. Choć kobiety to z założenia główny odbiorca tego startupu, interfejs miał być równiż atrakcyjny dla mężczyzn, którzy cenią sobie inne walory estetyczne.

 

© 2015 Synkro Sp.J.
Graniczna 59D/7, 93-428 Łódź, Poland
All Rights Reserved

+48 795 796 576+48 501 221 532office@synkro.pl