PL / EN
Copyright 2015 Synkro

Roche

Graphic Design, Mobile App, UX

Jesteśmy dumni mogąc wspomagać globalny dział IT Roche

Roche

Dział IT Roche odpowiedzialny jest za dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie budowania i utrzymywania systemów informatycznych na rzecz oddziałów na całym świecie. Komunikacja i zarządzanie wewnątrz dużej organizacji wymagają specjalnego podejścia, dlatego od lat pomagamy tworzyć niezbędne ku temu narzędzia.

+30 projektów aplikacji mobilnych

Mobile App
Mobile App
Mobile App
Mobile App
Mobile App
Mobile App

Nasze zadania

Głównym obszarem współpracy jest optymalizacja pod kątem user experience oraz opracowywanie szaty graficznej kolejnych wdrożeń. W naszej pracy skupiamy się nie tylko na wysokiej estetyce, ale przede wszystkim na funkcjonalności i łatwości obsługi z dużym naciskiem na przyjazny interfejs.

+10 Web Tools

Dostarczamy rozwiązania webowe, które ułatwiają codzienną pracę osobom na różnych stanowiskach. Zarówno podczas pracy nad mikroserwisem jak i zaawansowanym portalem, staramy się by doświadczenia uzytkownika były na jak najwyższym poziomie.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzine projektowania zorientowanego na użytkownika jesteśmy w stanie dostarczyć proste, przejrzyste i nowoczesne rozwiązania. Będąc na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami UX tworzymy projekty zgodne z najwyższymi standardami.

Komunikacja wewnętrzna

Prawidłowa komunikacja jest niezbędna w środowisku zrzeszającym specjalistów różnych dziedzin. Proces wymiany informacji między uczestnikami musi być przejrzysty dla obu stron, a przekaz prawidłowo sformuowany. Potrafimy zadbać, by wskazana treść dotarła do odpowiedniej liczby osób, oraz o to by nie przeszła się bez echa. W tym celu używamy narzędzi mailingowych, które w intuicyjny sposób pozwalają badać efektywność komunikacji.

Jeśli komunikacja wymaga większego zaangażowania od użytkownika, potrafimy zwrócić jego uwagę i stworzyć z nim interakcję. Tworzymy aplikacje socjalne, eventowe wykorzystujące lub bazujące na elementach gamifikacji.

Zobacz jeden z projektów:

EVENT APP

Wsparcie developerskie

Jeśli projekt tego wymaga, a programiści po stronie klienta są pochłonięci innymi innowacyjnymi zadaniami, zawsze służymy pomocą w postaci wsparcia developerskiego. Nasz zespół wspiera pełny cykl wytwarzania oprogramowania – od pomocy przy analizie i określeniu wymagań, przez projektowanie i wdrożenie, aż do ewolucji gotowego oprogramowania.

© 2015 Synkro Sp.J.
Graniczna 59D/7, 93-428 Łódź, Poland
All Rights Reserved

+48 795 796 576+48 501 221 532office@synkro.pl