PL / EN
Copyright 2021 Synkro Sp.J.

Roameo

Graphic Design, Mobile App, UX

Jedynym lekarstwem na zużycie zbyt dużej ilości danych jest ich ścisłe kontrolowanie.

Nasze zadanie

We are SYNKRO

Wyjazdy służbowe, zagraniczne delegacje, ciągły ruch i włączony roaming nie sprzyjają niskim rachunkom telefonicznym. Problem wzrasta znacząco, kiedy organizacja liczy nie kilka, a kilka tysięcy osób a ich rachunki telefoniczne i transfer danych nie są w żaden sposób kontrolowane. Najprostszym i jednocześnie najbardziej efektywnym sposobem jest oddanie w ręce użytkownika narzędzia, które informować będzie go o zużyciu transferu i co za tym idzie – stale rosnącym rachunku.

Priorytety

We are SYNKRO

Stworzenie interfejsu, który nie odstrasza i równocześnie spełnia swoją podstawową funkcję, jaką jest przekazywanie dużej ilości danych określonych w liczbach, wydaje się dość karkołomnym zajęciem. Naszym głównym zadaniem była dobra konwersja treści przy równoczesnym umożliwieniu użytkownikowi stałej kontroli transferu.

Strategia Wizualna

We are SYNKRO

Chłodny, nowoczesny design, wskazanie najważniejszych cech przekazywanych danych poprzez odpowiedni dobór fontów przy równoczesnym zachowaniu hierarchii oraz optymalizacja reprezentacji danych to główna motywacja przy projektowaniu aplikacji.