PL / EN
Copyright 2021 Synkro Sp.J.

RiRi

We are SYNKRO

Powstała w 2013 r. firma RiRi Acqua jest jedną z wiodących włoskich firm w branży napojów funkcjonalnych, superżywności i produktów ekologicznych, która prowadzi badania, produkcję i dystrybucję. Naszym zadaniem było zaprojektowanie strony internetowej wraz ze sklepem, która pokaże wszystko najlepsze walory RiRi. Świeżość, smak, lifestyle to główne elementy które chcieliśmy przekazać. Nie mogliśmy zapomnieć o najnowszych technologiach w web developmencie.

Founded in 2013 RiRi Acqua is one of the leading Italian companies in the field of functional drinks, great food and organic products which conducts research production and distribution. Our task was to design a website with the store, which will show all the best qualities of RiRi. Freshness, taste and lifestyle are the main elements that we wanted to convey. We could not forget about the newest technologies in web development.

RiRi-screens

 

 

riri-screens-2

 

riri-screens-3

 

Rozwiązanie

We are SYNKRO

Skupiliśmy się na jasnej i czystej formie z zachowaniem komunikacji spożywczej. Duże packshoty, duże elementy kokosów nadają całości smakowiity efekt. Naszym celem było, aby użytkownik, który odwiedza stronę od razu przeniósł się na słoneczą plażę trzymając w ręku wodę kokosową.