PL / EN
Copyright 2021 Synkro Sp.J.

Campus Explorer

Graphic Design, Mobile App, UX

Rozwiązania dopasowane do potrzeb organizacji

Wyzwanie

We are SYNKRO

Każda duża organizacja ma przed sobą duże wyzwania – także te logistyczne. Jak ułatwić pracę nie tylko całym zespołom, ale także jednostkom? Jak wspomóc pracowników przybywających z innych oddziałów tak, by mogli skupić się na swoich zadaniach bardziej niż na organizacji pracy w nowym miejscu? Nasz klient zgłosił się do nas z prośbą o pomoc przy tworzeniu aplikacji ułatwiającej poruszanie się i dojazd do kampusu firmy w jednym największych miast ameryki północnej.

Priorytety

We are SYNKRO

Wdrażanie tego narzędzia już na poziomie projektowania stawiało przed nami wyzwania – aplikacja musiał być dostosowana do iPhonów i iPadów, być lekka, przyjazna dla użytkowników a przede wszystkim idealnie odwzorowywać kampus i mapę miasta.

Strategia wizualna

We are SYNKRO

Projektując musieliśmy przede wszystkim pamiętać
o zunifikowaniu znaków tak, by był jasny dla przedstawicieli wszystkich państw i kultur – odwiedzający i pracownicy natychmiast musieli wiedzieć jak znaleźć dojście do stołówek, móc sprawdzić gdzie znajdują się osoby obsługujące drukarki, czy jak dostać się do szukanego działu. Pozbawiona kodów kulturowych ikonografia, spójny i elegancki design oraz mapy w formacie SVG pozwalające na dowolne przybliżanie i oddalanie odległości spowodowały, że aplikacja cieszy się dużym powodzeniem wśród pracowników naszego Klienta.